Temat
:
Mundial 2010 w RPA
Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
Od: 07.2010
Offline
#
2022
07.07.2010, 21:20
ku#$@! mać :/
nie ma to jak wygrać na farcie, tak samo jak fartowo pokonali Paragwaj tak teraz Niemców..
Niemcy grali jak nigdy, przegrali jak zawsze :/
Fanatyk R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fanatyk R22
Znajdź inne posty napisane przez Fanatyk R22