Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2022
Stary 07.07.2010, 21:20
ku#$@! mać :/

nie ma to jak wygrać na farcie, tak samo jak fartowo pokonali Paragwaj tak teraz Niemców..

Niemcy grali jak nigdy, przegrali jak zawsze :/
Odpowiedz cytując