Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11905
Stary 07.07.2010, 21:11
Jeśli trawa faktycznie już przyjechała, to muszą pracować całą noc, zwłaszcza przy takich temperaturach. Inaczej trawa może być bezużyteczna, bo po prostu uschnie :/

Nie wiem, czy pamiętacie, jakie były jaja, jak ostatnio nam kładki trawę. Upały były podobne, a trawa jechała z Niemiec, specjalnymi ciężarówkami.
W obawie przed długą kontrolą graniczną, wojewoda małopolski zadzwonił do wojewody dolnośląskiego, a ten załatwił ze strażą graniczną, że przepuścili ciężarówki bez kontroli
I trawa natychmiast po przywiezieniu była kładziona.

Jestem również ciekawy, w jak dużych rolkach jest ta trawa, bo im większe "płaty", tym lepiej. Trawa w małych kawałkach trudniej się przyjmuję, łatwiej ją wyrwać i ma tendencję do tworzenia nierówności.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując