Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9192
Stary 07.07.2010, 20:55
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Chcesz głosować na kolejnego parcha z kałuży ? To głosuj, ale nie zachwalaj tego na wiślackim forum.
To na kogo głosować? Przecież nie na Majchrowskiego...

A co do Palikota, to myślę, że jest nie do ruszenia - pupilek Tuska i Komorowskiego. Jeden Grześ go nie lubi.
the end