Gwiaździsty napisał(a):

|
Chcesz głosować na kolejnego parcha z kałuży ? To głosuj, ale nie zachwalaj tego na wiślackim forum.
|
To na kogo głosować? Przecież nie na Majchrowskiego...
A co do Palikota, to myślę, że jest nie do ruszenia - pupilek Tuska i Komorowskiego. Jeden Grześ go nie lubi.