skeba napisał(a):

Jestem kibicem racjonalistą, a nie kibicem zaslepionym - ty nalezysz do tych drugich.
Zobaczymy, czy testowani się sprawdzą. Mam nadzieję, że tak, bo już nikogo nie zakontraktujemy i będzie stara śpiewka - "W sezonie zimowym się wzmocnimy"
Edit: Tak jak mówiłem, wielcy jesteśmy tylko w Polskiej lidze, w Europie jesteśmy ogórkami, jak sądzisz inaczej to jesteś chorym człowiekiem
|
Bo zaślepienie to także choroba.
Ja jestem zaślepiony miłością do Wisły, Ty jesteś sympatykiem zespołu, z którym się utożsamiam, tyle.
Nie zamierzam generalizować - w końcu duża ilość osób na stadionie to "sympatycy". Wami także trzeba zapełnić stadion i, nie bój żaby, zarząd o tym wie - będzie więc robił wszystko by przyciągnąć Was na stadion(m. in. transfery).