Wyświetl pojedynczy post
M-M
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11893
Stary 07.07.2010, 19:32
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
to teraz zaczna zapie.. z tymi krzeselkami, zeby chociaz od srodka na murawie trybuna wygladala jak powinna
bo we wzorki to oni sie moga bawic gdy przescigaja terminy o kilka miesiecy, a na dzis dzien zostalismy po raz kolejni wyje... i nikomu nie jest do smiechu, zamiast w 2 godziny zapelnic jeden sektor to godzine traca na rozkminianie jak ulozyc literke A.. niech UEFA widzi ze nam zalezy.. a nie kpimy z siebie samych i nich
jeszcze coś od siebie dodam.
Nie mierz innych swoją miarą. To, że tobie zajęłoby to godzinę, bo już w podstawówce uciekałeś z lekcji, na których układało się klocki logicznego myślenia, to nie znaczy, że innym to tyle zajmuje.

Dostałem info od chłopaków, że miał być gotyk, ale znowu byłoby narzekanie 'eee znowu ten gotyk'
[CENTER][SIZE=3][I]Ś.P. Kompot[/I][/SIZE][/CENTER]
[CENTER][SIZE=2][SIZE=1][I]Zawsze pozostaniesz w naszej pamięci...[/I][/SIZE][/SIZE][/CENTER]
Odpowiedz cytując