SpoXsteR napisał(a):

to teraz zaczna zapie.. z tymi krzeselkami, zeby chociaz od srodka na murawie trybuna wygladala jak powinna
bo we wzorki to oni sie moga bawic gdy przescigaja terminy o kilka miesiecy, a na dzis dzien zostalismy po raz kolejni wyje... i nikomu nie jest do smiechu, zamiast w 2 godziny zapelnic jeden sektor to godzine traca na rozkminianie jak ulozyc literke A.. niech UEFA widzi ze nam zalezy.. a nie kpimy z siebie samych i nich
|
jeszcze coś od siebie dodam.
Nie mierz innych swoją miarą. To, że tobie zajęłoby to godzinę, bo już w podstawówce uciekałeś z lekcji, na których układało się klocki logicznego myślenia, to nie znaczy, że innym to tyle zajmuje.
Dostałem info od chłopaków, że miał być gotyk, ale znowu byłoby narzekanie 'eee znowu ten gotyk'
