|
Banda ironicznych pesymistów z Was jest.
Jestem pewien, że kilku nowych graczy jeszcze pewnie zobaczymy.
Póki co króluje wśród działaczy marketingowe podejście do sprawy. Znanymi nazwiskami chcą zapełnić stadion.
Podobno trwają rozmowy z Canal Plus w sprawie transferu Mirka Szymkowiaka. Obie strony podobno się już dogadały teraz szukają chętnego który by z Szymkiem o tym pogadał.
Jesli chodzi o uzupełnienie napadu numerem jeden miał być podobno Iwan (Andrzej) tylko on trochę niewysoki jest i nie do końca do koncepcji pasuje.
|