Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
M-M
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
11888
07.07.2010, 18:34
Oj ja w tym temacie nie siedzę.
Bekowy tekst wrzuciłem grzecznościowo .
[CENTER][SIZE=3][I]Ś.P. Kompot[/I][/SIZE][/CENTER]
[CENTER][SIZE=2][SIZE=1][I]Zawsze pozostaniesz w naszej pamięci...[/I][/SIZE][/SIZE][/CENTER]
M-M
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez M-M