Wyświetl pojedynczy post
M-M
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11888
Stary 07.07.2010, 18:34
Oj ja w tym temacie nie siedzę.
Bekowy tekst wrzuciłem grzecznościowo .
[CENTER][SIZE=3][I]Ś.P. Kompot[/I][/SIZE][/CENTER]
[CENTER][SIZE=2][SIZE=1][I]Zawsze pozostaniesz w naszej pamięci...[/I][/SIZE][/SIZE][/CENTER]
Odpowiedz cytując