Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
Od: 07.2010
Offline
#
11887
07.07.2010, 18:26
M-M, a co z tymi dwoma miejscami, które zaznaczyłem na wyżej dołączonym zdjęciu? liczba "0" i "9" zostaną naprawione?
ps. ja się wzorka nie czepiam - mi się podoba
Fanatyk R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fanatyk R22
Znajdź inne posty napisane przez Fanatyk R22