Wyświetl pojedynczy post
-78-
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11886
Stary 07.07.2010, 18:25
alkoholik napisał(a):Wyświetl post
Ej mam 22Lata ciekawe czy dożyje kolejnej przebudowy stadionu
nawet biorąc pod uwagę nasz stadion i władze, to patrząc na twój nick-nie sądzę.
Odpowiedz cytując