SpoXsteR napisał(a):

mi chodzi o profesjonalne podejscie do wykonywania swojej pracy..
o nic wiecej, ciebie to smieszy, mnie nie.. za duzo nerwow stracilem z powodu tego stadionu, a im sie jeszcze na wzorki zbiera
|
od kolegi, współwinowajcy całego SKANDALU:
"Do ciebie i tobie podobnych, forumowych malkontentów.
Ułożenie samego krzesełka to kilka sekund. Bardziej pracochłonne jest przygotowanie dziurek we wspornikach, bo w co 3 krzesełku trzeba było piłować, bo nie chciały wejść, co zajmowało w ****u więcej czasu. Może to jest większy problem?
Tak cie to boli i drażni, że zamiast pójść na przerwę śniadaniową zrobiliśmy sobie wrór swojego oseidla, czym aż o 0 (słownie: zero) minut opóźniliśmy prace na stadionie? (czas opóźnienia to zsumowany czas: wpadnięcia na pomysł, przerobienia wzorku, zaproponowania go ziomkowi, zatwierdzenia go przez ziomka - to wszystko trwa przecież)
Nie no, ****, że niebieskie krzesła nie były zrobione na czas i było 5 dni do tyłu. Najgorsze, że ci, opierdalający się robotnicy ośmielili sobie z nas, szanownych forumowiczów zażartować! Czerwone krzesełka zamiast, jak Pan Bóg przykazał od lewej do prawej (a na stadionie żydów od prawej do lewej) układać, ośmielili się jakiś wzorek ułożyć. Jeszcze ABG nie po środku!
Dobrze to skomentował jeden z tych, co 11 godzin, tylko się 'obija'. Dać takiemu wiertarkę na pół godziny, to by już głupot nie *******ił.
Zawodowy opóźniacz robót na stadionie z Olszy 2 pozdrawia tych wiecznie niezadowolonych z życia forumowiczów."