Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
Od: 07.2010
Offline
#
11880
07.07.2010, 17:08
czyli konieczne jest zamontowanie też trzeciego telebimu bo w innym razie miejsca, teoretycznie najlepsze (na samej górze na środku boiska) nie będą miały dostępu do obrazów z telebimów.. kurcze, ale problemów z tym naszym stadionem..
Fanatyk R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fanatyk R22
Znajdź inne posty napisane przez Fanatyk R22