Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11880
Stary 07.07.2010, 17:08
czyli konieczne jest zamontowanie też trzeciego telebimu bo w innym razie miejsca, teoretycznie najlepsze (na samej górze na środku boiska) nie będą miały dostępu do obrazów z telebimów.. kurcze, ale problemów z tym naszym stadionem..
Odpowiedz cytując