skeba napisał(a):

|
No tak, jeśli zagwarantowałby Marcelo np. 500 tys euro za sezon to mysle, ze by zostal jeszcze z pol roku, albo rok.
|
Śmieszy mnie takie gdybanie. A skąd ty możesz wiedzieć człowieku co miał Marcelo w głowie i czym się kierował przy podejmowaniu decyzji? Litości..