Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
Od: 07.2010
Offline
#
11877
07.07.2010, 16:08
- dlaczego liczba "9" jest jakaś taka koślawa, a nie jest odwrotnością liczby "6"
- dlaczego liczba "0" jest niesymetryczna w dolnym prawym rogu
to są kpiny
Ostatnio edytowane przez Fanatyk R22 : 07.07.2010 o godz. 16:15.
Fanatyk R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fanatyk R22
Znajdź inne posty napisane przez Fanatyk R22