Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1101
Stary 07.07.2010, 16:06
Legia cudzoziemska i cale szczescie. Patrzac jak te nasze patalachy graja dochodze do wniosku ze do czasu profesjonalnego szkolenia mlodych graczy, profesjonalnego zaplecza i profesjonalnego podejscia kopaczy do zawodu nie ma co kupowac przeplacanych miernot.
Kogo mozna kupic w tej chwili z polskich dobrych zawodnikow nie przeplacajac ? Zadnego.
Do tego przepasc miedzy najlepszymi z ME a Ekstraklasa jest zbyt duza.
Raz na ruski rok zjawi sie taki Blaszczykowski czy Lewandowski...ale to za malo Wyjatki sa np taki Majewski czy Modelski ( szczegolnie ten 2 ). Ale oni wyjechali z Polski na cale szczescie

Z tego co wiem to Wy tez nie wzmacniacie sie rodzimymi zawodnikami Dobrze wiemy czemu

Watpie zeby Czibamba trafil na trybuny w tej chwili. Mamy zbyt duzo kontuzji i za duze luki jesli chodzi o nominalnych napastnikow.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 07.07.2010 o godz. 16:09.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując