Legia cudzoziemska i cale szczescie. Patrzac jak te nasze patalachy graja dochodze do wniosku ze do czasu profesjonalnego szkolenia mlodych graczy, profesjonalnego zaplecza i profesjonalnego podejscia kopaczy do zawodu nie ma co kupowac przeplacanych miernot.
Kogo mozna kupic w tej chwili z polskich dobrych zawodnikow nie przeplacajac ? Zadnego.
Do tego przepasc miedzy najlepszymi z ME a Ekstraklasa jest zbyt duza.
Raz na ruski rok zjawi sie taki Blaszczykowski czy Lewandowski...ale to za malo

Wyjatki sa np taki Majewski czy Modelski ( szczegolnie ten 2 ). Ale oni wyjechali z Polski na cale szczescie
Z tego co wiem to Wy tez nie wzmacniacie sie rodzimymi zawodnikami

Dobrze wiemy czemu
Watpie zeby Czibamba trafil na trybuny w tej chwili. Mamy zbyt duzo kontuzji i za duze luki jesli chodzi o nominalnych napastnikow.