Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11876
Stary 07.07.2010, 16:03
Jeśli telebimy będą zasłaniać widok kamerom to najzwyczajniej w świecie bramki ustawi się w kierunku wschód-zachód zamiast północ-południe. Miejsce jest bo jeśli odległość trybun od linii bocznych to 17m a szerokość boiska to 68m to 68+34=102m i brakuje tylko 3m do minimalnej długości. Po zabetonowaniu fos będzie w sam raz.

Co więcej, niewykluczone, że zmieścimy w ten sposób 2 boiska i będziemy mieli jedyny stadion na świecie przystosowany do rozgrywania dwóch spotkań jednocześnie!
Odpowiedz cytując