Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
Od: 07.2010
Offline
#
11875
07.07.2010, 15:49
Pablo myślisz, że ktoś o tym pomyślał wcześniej?
mnie nie zdziwi fakt, jak już będzie po wszystkim, tzn telebimy zamontowane i się okaże, że zasłaniają one obraz kamerom.. wtedy na R22 transmisje będą jedyne w swoim rodzaju.. zza bramek
Fanatyk R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fanatyk R22
Znajdź inne posty napisane przez Fanatyk R22