Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11875
Stary 07.07.2010, 15:49
Pablo myślisz, że ktoś o tym pomyślał wcześniej? mnie nie zdziwi fakt, jak już będzie po wszystkim, tzn telebimy zamontowane i się okaże, że zasłaniają one obraz kamerom.. wtedy na R22 transmisje będą jedyne w swoim rodzaju.. zza bramek
Odpowiedz cytując