mav23 napisał(a):

|
Nie mam zielonego pojęcia - szczerze to nawet mi do głowy nie przyszło że tam coś takiego jest i że trzeba to jakoś zasłonić. Poruszę temat ale wydaje mi się że na razie jest jednak kilka innych ważniejszych spraw do rozwiązania.
|
rychło w czas - tylko tydzień po pierwotnej dacie oddania stadionu. STADIONU a nie jednej trybuny.