Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28480
Stary 07.07.2010, 15:41
Chyba że ktoś jest rozpieszczonym dzieciakiem, dla którego 7 mistrzostw oraz miesca na podium to pasmo porażek.
Niestety wychodzi na to, że niektórzy muszą zacząć kibicować Barcelonie, by zaspokoić swoje ego.

Jeśli chodzi o mnie to Wisła do końca moich dni może zdobywać MP a nic nie znaczyć w pucharach.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując