|
Chyba że ktoś jest rozpieszczonym dzieciakiem, dla którego 7 mistrzostw oraz miesca na podium to pasmo porażek.
Niestety wychodzi na to, że niektórzy muszą zacząć kibicować Barcelonie, by zaspokoić swoje ego.
Jeśli chodzi o mnie to Wisła do końca moich dni może zdobywać MP a nic nie znaczyć w pucharach.
|