Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28479
Stary 07.07.2010, 15:41
Niedogodzisz.. jak my jestesmy pasmem porazek to co maja powiedziec wszystkie pozostale druzyny w Polsce?

tekst troszke naciagniety z wiadomych wzgledow takze spokojnie.. bo znow sie zaczniecie ten teges
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 07.07.2010 o godz. 15:51.
Odpowiedz cytując