Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
Od: 07.2010
Offline
#
11872
07.07.2010, 15:39
http://i46.tinypic.com/xpu1j6.jpg
a zwróciliście uwagę, że cyferka "0" jest niesymetryczna :/ (dolna prawa strona) i "9" jakaś taka niedorobiona.. (a wystarczyłoby odwrócić "6")
Fanatyk R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fanatyk R22
Znajdź inne posty napisane przez Fanatyk R22