Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1074
Stary 07.07.2010, 15:38
arturtsw napisał(a):Wyświetl post
^^ Głupota, te obecne są brzyydkie ...
Moim zdaniem lepsze od tych które Umbro serwowało (szczególnie duże numery).
Odpowiedz cytując