Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9187
Stary 07.07.2010, 15:29
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Co do in vitro i roznych dobrych rad o przyslaniu pomocy czy mlodych z "duzych miast" to zycze Wam i ogolnie wszystkim, zeby nie mieli nigdy z tym problemow. Nie zdajecie sobie sprawy jak wielki to moze byc problem, szczegolnie dla kobiet. Znam pare w ktorej kobieta (i wcale nie jakas starsza, ponizej 30) miala powazne problemy, poronienia za soba, dzieki in vitro zaszla w ciaze, w ktorej przelezala w szpitalu wiekszosc czasu bo ciaza byla zagrozona ale gdy dziecko przyszlo na swiat NIGDY W ZYCIU nie widzialem szczesliwszych ludzi.
Nie twierdze ze in vitro powinno byc w pelni refundowane, ale przynajmniej nie nasmiewajcie sie z par ktore maja takie problemy... Niedawno czytalem ze okolo 20% par w Polsce ma jakis problem z plodnoscia.
Ale mi chodzi o efektywniejsze wykorzystanie środków publicznych!
Np. na walkę i profilaktykę w leczeniu raka!
Każdego roku zachorowuje 130.000 osób z czego prawie 100.000 umiera
Wolałbym aby Komorowski zainteresował się rzeczywistywi problemami chorych
TYLKO WISŁA!