Wyświetl pojedynczy post
kondzio500
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1070
Stary 07.07.2010, 15:20
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
http://i47.tinypic.com/aausp.jpg

ee, to niezle, bo u mnie jest puste pole tam na dole, przy: rubrykach:
- nasi sponsorzy
- nasi partnerzy
Uwaga ogloszenie: Jeśli mieszkasz w okolicach Warszawy i regularnie jezdzisz na mecze Wisełki lub znasz osobę, która odpowiada tym kryteriom proszę napisz do mnie na priv. Szukam osób z tych okolic, z którymi mógłbym udawać się na mecze i wspierać ABG. Dziękuję za uwagę

Śląsk - Wisla - Lechia

Braci się nie traci!

edit by Jaroo1

Odpowiedz cytując