SpoXsteR napisał(a):

ee, to niezle, bo u mnie jest puste pole tam na dole, przy: rubrykach:
- nasi sponsorzy
- nasi partnerzy
Uwaga ogloszenie: Jeśli mieszkasz w okolicach Warszawy i regularnie jezdzisz na mecze Wisełki lub znasz osobę, która odpowiada tym kryteriom proszę napisz do mnie na priv. Szukam osób z tych okolic, z którymi mógłbym udawać się na mecze i wspierać ABG. Dziękuję za uwagę
Śląsk - Wisla - Lechia
Braci się nie traci!
edit by Jaroo1