Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1068
Stary 07.07.2010, 15:06
surdut napisał(a):Wyświetl post
O co chodzi z tymi czcionkami , ktore musza miec podobno wszystkie zespoly takie same?
Każdy zespół Ekstraklasy ma mieć tę samą czcionkę. Już od dwóch sezonów tak jest.
Odpowiedz cytując