Fanatyk R22 napisał(a):

|
przecież mamy po dwóch skrzydłowych na każdą ze stron więc nie wiem skąd u Was takie ciśnienie na tego Serba.. będzie to fajnie, nie będzie - świat się nie zawali..
|
mieć skrzydłowego , a mieć dobrego skrzydłowego to dwie różne sprawy
jestem ciekaw tych doniesień o Włochu , nie zdziwiło by mnie gdyby jutro nastąpiła prezentacja , wszak jak do tej pory , wszystkie transfery Wisły w tym okienku wypływały najwyżej dzień wcześniej , albo wcale