Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28473
Stary 07.07.2010, 15:05
Fanatyk R22 napisał(a):Wyświetl post
przecież mamy po dwóch skrzydłowych na każdą ze stron więc nie wiem skąd u Was takie ciśnienie na tego Serba.. będzie to fajnie, nie będzie - świat się nie zawali..
mieć skrzydłowego , a mieć dobrego skrzydłowego to dwie różne sprawy


jestem ciekaw tych doniesień o Włochu , nie zdziwiło by mnie gdyby jutro nastąpiła prezentacja , wszak jak do tej pory , wszystkie transfery Wisły w tym okienku wypływały najwyżej dzień wcześniej , albo wcale
Odpowiedz cytując