Wyświetl pojedynczy post
tomaso
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28472
Stary 07.07.2010, 15:03
AYALA napisał(a):Wyświetl post
co raz trudniej skusic 300 tyś € za sezon ofensywnego zawodnika z zagranicy.Nawet z Koszyc.
z tego co slyszalem to rzecz sie ma nie o wysokosc zarobkow tylko o dlugosc kontraktu - my chcemy dlugi Milinkovic krotki..
Odpowiedz cytując