Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tomaso
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
28472
07.07.2010, 15:03
AYALA
napisał(a):
co raz trudniej skusic 300 tyś € za sezon ofensywnego zawodnika z zagranicy.Nawet z Koszyc.
z tego co slyszalem to rzecz sie ma nie o wysokosc zarobkow tylko o dlugosc kontraktu - my chcemy dlugi Milinkovic krotki..
tomaso
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomaso
Znajdź inne posty napisane przez tomaso