Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 07.07.2010, 14:50
Pawel.Busko napisał(a):Wyświetl post
Gucio napisałem im e maila może poprawia A co do opłaty to lepiej wyślij im skan. Ja tak zrobiłem i 5 godzin później potwierdzili przesłanie kasy
nie ja, tylko znajomy. tam piszę, żeby im wysłać faks. można skan normalnie na poczte?
Odpowiedz cytując