Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
mav23
Member
Od: 02.2009
Offline
#
11865
07.07.2010, 14:40
La Furia Dell' Est
napisał(a):
W takim razie pytanie brzmi: zawinił projektant czy producent foteli dla VIP? Napisz to proszę.
Nie sugeruje że fotele są złe - po prostu wybrano nie odpowiednie do tego projektu..
Ostatnio edytowane przez mav23 : 07.07.2010 o godz. 14:43.
mav23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mav23
Znajdź inne posty napisane przez mav23