Wyświetl pojedynczy post
Domello
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: USA/Tarnow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28469
Stary 07.07.2010, 14:36
Szczerze, o ile tylko Milinkovic podwyzszy poziom sportowy Wisly to warto zaplacic wiecej. Lobo zarabia w cholere a owego poziomu nie podwyzsza.... wrecz przeciwnie
Odpowiedz cytując