Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
Od: 07.2010
Offline
#
11864
07.07.2010, 14:36
a mi się wydaje, że Majchrowski znowu zostanie prezydentem Krakowa.. ma poparcie przecież kibiców Cracovii.. które w zupełności mu wystarczy.. bo Wiślacy będą podzieleni i będą głosować różnie
Fanatyk R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fanatyk R22
Znajdź inne posty napisane przez Fanatyk R22