|
Widać że niektórzy jeszcze nigdy nie pracowali . Dla tych gości to normalna robota , gdzie jak wszędzie szuka się jakiejs rozrywki . Jak ktoś mi powie że zawsze pracuje zawsze 8 godzin z 15 minutową przerwą bez ani minuty leserstwa to mi kaktus wyrośnie , szczególnie gdy przyjda upalne dni . Szczególnie jeszcze w takiej kwestii jak montaż krzesełek , puki nie ma murawy to krzesełka i tak nikomu sie nie przydadza , tylko szybciej ptaki będa na nie srać . Wykonali swoją robotę dobrze ? wykonali , a że mieli przy tym radoche to już nikomu do tego .
90% opóźnien na budowie jest związane z czynnikami na które nie mieli wpływy budowlańcy , ciężka zima , braki w dokumentacjach Pana O. , złym rozpracowaniu przez przełożonych etapów prac itp .
Jeśli nie zdążą na 3 runde z oddaniem chociaz jednej trybuny to ktoś powinien za to porządnie beknąć . Majchrowski może już pakować manatki .
|