Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11862
Stary 07.07.2010, 14:28
Mishuh napisał(a):Wyświetl post
nie będzie malowania. Nie jest potrzebne, to nie wersal.
Posadzki żywiczne przynajmniej na I poziomie by się przydały - tam stopnice będą moknąć, a beton zabezpieczony taką posadzką nie chłonąłby wody, przez co zachowałby świeżość i czystość - trochę głupio to mówić, ale bez tego po pewnym czasie beton stopnic będzie wyglądał "nieciekawie". Jak ktoś był na trybunie A/B to wie, jak cudownie wyglądał tam beton.
Odpowiedz cytując