Mishuh napisał(a):

|
nie będzie malowania. Nie jest potrzebne, to nie wersal.
|
Posadzki żywiczne przynajmniej na I poziomie by się przydały - tam stopnice będą moknąć, a beton zabezpieczony taką posadzką nie chłonąłby wody, przez co zachowałby świeżość i czystość - trochę głupio to mówić, ale bez tego po pewnym czasie beton stopnic będzie wyglądał "nieciekawie". Jak ktoś był na trybunie A/B to wie, jak cudownie wyglądał tam beton.