Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
surdut
Member
Od: 09.2007
Offline
#
1067
07.07.2010, 14:26
O co chodzi z tymi czcionkami , ktore musza miec podobno wszystkie zespoly takie same?
Wisła 1906 Kraków
surdut
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do surdut
Znajdź inne posty napisane przez surdut