Wyświetl pojedynczy post
surdut
Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1067
Stary 07.07.2010, 14:26
O co chodzi z tymi czcionkami , ktore musza miec podobno wszystkie zespoly takie same?
Wisła 1906 Kraków
Odpowiedz cytując