Angmir napisał(a):

|
A swoja drogą to zastanawia mnie jedna rzecz - te krzesełka przykręcają na surową betonowa trybunę, orientuje się ktoś czy planowane jest jakie wykończenie tego (choćby pomalować ?)czy suchy beton jak w tej chwili ?
|
nie będzie malowania. Nie jest potrzebne, to nie wersal.