Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28464
Stary 07.07.2010, 14:22
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie to jest chore...mówi się ze jest kasa na transfery, duże transfery, Smolarkowi podobno też proponowalismy duzy kontrakt, nie przyjął. Więc nie jest źle z kasą, a oni nie mogą jednego gościa z ligi słowackiej ściągnąc do siebie...masakra
Jest kasa, ale my pieniędzmi nie sramy.Klub proponuje mu takie a nie inne warunki, które są według niego adekwatne do prezentowanego przez niego poziomu.Jesli ich nie akceptuję, to trudno.Trzeba szukać dalej.

Ciekawy jestem w tym wszystkim "pomogli" dzieci neostrady i informatorzy, którzy narobili sporego zamieszania na publicznych forach, a zwłaszcza w tym temacie, który ma już prawię 3 mln wyświetleń.
Skoro do Milinkovica pisali na facebooku, to o czym my w ogóle rozmawiamy.Transfery dokonuję się po cichu.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując