Angmir przed minionym sezonem też pewnie pisałeś, że środek tabeli to będzie sukces.. biorąc pod uwagę same osłabienia i wizję gry w Sosnowcu cały rok.. a jak się okazało.. mało brakło, a świętowalibyśmy kolejne mistrzostwo
ja mogę się założyć (o flaszkę), że cały sezon będziemy bić w czołówce o miejsca 1-3 i wejdziemy do grupy LE
