http://kamera2012.eu/krakow5/ tutaj widać nawożoną ziemię
A swoja drogą to zastanawia mnie jedna rzecz - te krzesełka przykręcają na surową betonowa trybunę, orientuje się ktoś czy planowane jest jakie wykończenie tego (choćby pomalować ?)czy suchy beton jak w tej chwili ?