Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28456
Stary 07.07.2010, 14:09
dodo19891989 on polowy tego co Wisla mu zaproponowala nie zarabial w lidze Slowackiej..
troche powagi, kim on jest? , nie pasuje to do widzenia
Odpowiedz cytując