Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Karlos
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
28454
07.07.2010, 14:06
7 kotów
napisał(a):
nawet nie wiadomo czy to prwda.
Ponoć zaoferowalismy mu najwyzszy kontrakt sposrod wszystkich zawodnikow ktorzy znajduja sie w obecnie w naszej kadrze...
Karlos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karlos
Znajdź inne posty napisane przez Karlos