Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1095
Stary 07.07.2010, 13:52
co tu dużo mówic Warszawa to najbogatsze miasto w Polsce co widac po transferach Legii i Polonii Warszawa.Firmy najlepiej prosperują w Stolicy.Mają kasy jak lodu jedni i drudzy
Ostatnio edytowane przez AYALA : 07.07.2010 o godz. 14:01.
Odpowiedz cytując