Mishuh napisał(a):

|
Wiesz, akcja byłaby śmieszna, ale trafia się w trochę niefortunnym momencie. Odbiór krzesełek miał się odbyć 2 dni temu, a oni robią sobie wzorki. Dziwi Cię, że ludzi to wkurza? Mnie nie, choć wszyscy wiemy, że i tak oddaniem krzesełek nie przyspieszą prac nad ulicą Reymana itd.
|
powinniśmy się już wszyscy przyzwyczaić, że nic na tym stadionie nie jest normalne i że opóźnienia są wszędzie.
te chłopy co układają krzesełka raczej w robocie na ulicy nie pomogą, bo to nie ich zadanie. zresztą na pewno tam jest wystarczająco ludzi. a że krzesełek już nie zostało dużo (gdyby się streścili to dzień roboty) to napis dla kibiców z krzesełek fajna sprawa.
w zasadzie oni mogą nic nie robić i siedzieć, a krzesełka zamontować np. jak będzie ostatni dzień robót. a równie dobrze mogą zrobić coś fajnego, więc czemu nie?
