Piotrek napisał(a):

Koszulki z tym old schoolowym logiem adidasa to by było coś
|
Nazwa tego loga to Orginals, zaś tego drugiego to performance. Myślę, że jeżeli chodzi o koszulki to nie ma opcji i pozostaje performance.
Stroje wyjazdowe mamy dwa: biały i niebieskie.
Moim zdaniem powinny być jasnoniebieskie takie jak za czasów ery na koszulkach.
