Wyświetl pojedynczy post
jurukuru
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1061
Stary 07.07.2010, 13:42
Piotrek napisał(a):Wyświetl post
Koszulki z tym old schoolowym logiem adidasa to by było coś
Dymcol napisał(a):Wyświetl post
O tym modelu który przesłał Mixu możemy sobie pomarzyć

Może niektórym to się nie spodoba co teraz powiem (bo hardo się trzymają kilkuletniej tradycji)
czemu nasze stroje Wyjazdowe są białe? Moim Zdaniem Powinny być niebieskie, jak kilkadziesiąt lat temu...
Nazwa tego loga to Orginals, zaś tego drugiego to performance. Myślę, że jeżeli chodzi o koszulki to nie ma opcji i pozostaje performance.

Stroje wyjazdowe mamy dwa: biały i niebieskie.
Moim zdaniem powinny być jasnoniebieskie takie jak za czasów ery na koszulkach.
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując