Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki
Offline
#
11854
07.07.2010, 13:40
Pablo84
napisał(a):
Chłopie a co ci to przeszkadza.I tak gramy na SS.
dziś Wisła dostała pismo, że UEFA daje czas na zgłoszenie stadionu W NASTĘPNEJ RUNDZIE do 21 lipca. Więc lepiej żebyśmy na tych SS nie grali do usranej śmierci, nie?
Mishuh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mishuh
Znajdź inne posty napisane przez Mishuh