Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
 
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11854
Stary 07.07.2010, 13:40
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Chłopie a co ci to przeszkadza.I tak gramy na SS.
dziś Wisła dostała pismo, że UEFA daje czas na zgłoszenie stadionu W NASTĘPNEJ RUNDZIE do 21 lipca. Więc lepiej żebyśmy na tych SS nie grali do usranej śmierci, nie?
Odpowiedz cytując