Wojtek_Lok napisał(a):

|
Korzysta ktoś z PayPal'a?
|
Korzystam,bardzo wygodna forma płatności pod warunkiem, że masz karte kredytową/debetową wypukłą. Nie wiem jak jest w przypadku zwykłych kart płatniczych. Wydaje mi się że musi posiadać na odwrocie trzy cyferki tzw CVV2/CVC2.
Co do przelewu za granice to raczej tylko przelew już w euro ze wzgledu na wahające się kursy+opłata za przelew(alior bank np 20 zl )