Wyświetl pojedynczy post
*KoTeK*
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17042
Stary 07.07.2010, 13:15
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Korzysta ktoś z PayPal'a?
Korzystam,bardzo wygodna forma płatności pod warunkiem, że masz karte kredytową/debetową wypukłą. Nie wiem jak jest w przypadku zwykłych kart płatniczych. Wydaje mi się że musi posiadać na odwrocie trzy cyferki tzw CVV2/CVC2.

Co do przelewu za granice to raczej tylko przelew już w euro ze wzgledu na wahające się kursy+opłata za przelew(alior bank np 20 zl )
Powód: bo mi się przypomniało o!
Ostatnio edytowane przez *KoTeK* : 07.07.2010 o godz. 13:18.
Odpowiedz cytując