Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Piotrek
Senior Member
Od: 03.2005
Offline
#
1059
07.07.2010, 13:13
Koszulki z tym old schoolowym logiem adidasa to by było coś
Piotrek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piotrek
Odwiedź stronę domową użytkownika Piotrek!
Znajdź inne posty napisane przez Piotrek