AYALA napisał(a):

|
chyba wywala Palikota z PO, troche jednak ostatnio przeholował z wypowiedziami min. pytał czy prezydent był pod wpływem alkoholu podczas katastrofy w Smoleńsku.
|
Najwyższy czas!!!
Co do potencjalnych kandydatów SLD, to podziękuję."Filipiakowy braciszek" Majchrowski lub "od dziś Kraków jest miastem wszelakiej równości" Senyszyn.
Teraz jednak pojawię się na wyborach.