|
Właśnie dlatego się tyle głowiłem co wybrać żeby się wstrzelić... Bo albo dasz za dużo i się stresujesz albo za mało i żałujesz że nie zaryzykowałeś. Powinno być tak że dostają się najlepsi i tyle. Wtedy bym wiedział z góry że mnie czeka odlewnictwo czy coś ;]
Powie mi ktoś czy jest REALNA szansa że np zwolni się jakieś miejsce w drugiej rekrutacji na budownictwie na IL? Czy raczej nie ma co liczyć?
|