Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 07.07.2010, 12:24
Właśnie dlatego się tyle głowiłem co wybrać żeby się wstrzelić... Bo albo dasz za dużo i się stresujesz albo za mało i żałujesz że nie zaryzykowałeś. Powinno być tak że dostają się najlepsi i tyle. Wtedy bym wiedział z góry że mnie czeka odlewnictwo czy coś ;]

Powie mi ktoś czy jest REALNA szansa że np zwolni się jakieś miejsce w drugiej rekrutacji na budownictwie na IL? Czy raczej nie ma co liczyć?
Odpowiedz cytując