Wyświetl pojedynczy post
Szali
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Wola Duchacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11836
Stary 07.07.2010, 12:13
sawko napisał(a):Wyświetl post
Co wy chcecie od chłopaków beda miec zajebiste pamiątkowe zdjecie!!

A położenie wszystkich krzesełek i tak nie przyspieszy oddania trybuny wschodniej i zrobienia murawy od A do Z
Dokładnie I tak lecą w ****a ze stadionem i terminami, więc te (choćby) kilka godzin nic nie zmieni.
Marian Machowski, po fatalnym starcie rundy wiosennej s. 2009/2010:
"Nam się takie rzeczy nie zdarzały, bo my nie graliśmy dla trenera tylko byliśmy Wiślakami i dla nas HONOR WISŁY stał najwyżej."
Odpowiedz cytując