sawko napisał(a):

Co wy chcecie od chłopaków beda miec zajebiste pamiątkowe zdjecie!!
A położenie wszystkich krzesełek i tak nie przyspieszy oddania trybuny wschodniej i zrobienia murawy od A do Z
|
Dokładnie

I tak lecą w ****a ze stadionem i terminami, więc te (choćby) kilka godzin nic nie zmieni.