Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11835
Stary 07.07.2010, 12:11
To że nie zagramy pierwszego meczu w Lidze Europy na Reymonta nie wynika z tego , że krzesełka nie będą ułożone . Narzekanie w tym momencie na robotników jest bezsensowne.
Przynajmniej widać , że na budowie pracują także ludzie dla których ten stadion to coś więcej niż tylko kolejne zlecenie i jeżeli problemem w oddaniu stadionu do użytku byłyby krzesełka , to pewnie ułożyli by je w 1/4 czasu , który jest na to zwykle potrzebny.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 07.07.2010 o godz. 12:14.
Odpowiedz cytując