kolarz90 napisał(a):

Zamiast układać dla jaj jakieś wzorki niech lepiej się wezmą za montaż tych krzesełek bo strasznie sie to wlecze. Stadion ma opóżnienia jak h*j a tym sie na żarty zebrało
|
POwiedz Mi co sie stanie jak krzesełka bedą ulożone troch pózniej

jest jakis mecz czy co
